about-us

تخصصی ترین فروشگاه انلاین

گوشی و لپ تاپ در ایران

ما به کجا می نگریم؟

دیدگاه ما این است بهترین برندها با بالاترین کیفیت ونازل ترین قیمت را در سریعترین زمان ممکن برای خرید شما مشتریان محترم فراهم آوریم.

رسالت محصول چی چیست؟

رسالت ما این است که بهترین و با کیفیت برندهای صنعت الکترونیک را که شایسته هموطنانمان است را با حذف واسطه و کمترین قیمت به دست مشتری عزیزمان برسانیم.

مزیت های محصول چی

مشتری‌محوری

کنارتان هستیم، نه مقابلتان. فقط به فکر سود نیستیم. شما همیشه اولویت دارید.

شفافیت

همه‌چیز را صادقانه منعکس می‌کنیم تا با دیدی باز و آگاهانه تصمیم‌گیری کنید.

مسئولیت‌پذیری

مسئولیت تمام کارهایمان را می‌پذیریم. اگر اشتباه کنیم، عذرخواهی و جبران می‌کنیم.

چابکی

سرعت، ویژگی اصلی کار ماست. چون وقت عزیز است و تنها یک بار زندگی می‌کنیم.

نوآفرینی

برخی از نوآوری‌های ما، برای خودمان هم تازگی دارد و در کنار شما تازه تجربه می‌کنیم.

تولد یک پدیده به نام محصول چی

محصول چی فعالیت خود را با یک تیم سه نفره در سال1395 آغاز نمود،که این تیم با واردات محدود محصولات الکترونیک و آی تی توانست جایگاه خود را به عنوان یکی از تامین کنندگان لپ تاپ و گوشی بازار ایران تثبیت کند.در سال 1399 محصول چی با همکاری تیم جوان و پر انگیزه خود توانست وب سایت فروشگاهی با دامنه محصول چی را به ثبت رسانیده و تاسیس نماید که هدف آن خرده فروشی لوازم الکترونیک در سطح کشور بود.

همکاران محصول چی

محصول چی توانسته است با معتبر ترین برند های مطرح روز جهان همچون Lenovo , Asus , Acer , hp و به نام ترین شرکت های خدمات پس از فروش در ایران همانند : آواژنگ ، حامی ، آوات ، سازگار ، داریا همراه ، ماریا تل ، آریا همراه و مدیا پردازش همکاری نماید و پروسه عرضه لوازم الکترونیک را بدون واسطه ، مستقیم و با کمترین هزینه به دست مشتریان برساند ، این در حالی است که محصول چی با حذف برخی از هزینه ها مانند اجاره دفتر و یا فروشگاه فیزیکی و دست به دست شدن کالا توسط واسطه های بازار ، سعی در ثابت نگه داشتن قیمت ها داشته ضمن اینکه محصول چی یکی از به نام ترین واردکنندگان لوازم الکترونیک در ایران است که برای عرضه مستقیم محصولات خود روش فروش ، به صورت فروشگاه انلاین محصولات الکترونیک برگزیده است .

کلام آخر

هم اکنون تیم محصول چی با تکیه بر دانش تیم متخصص خود توانسته است شرایط خرید آسان و آگاه سازی شما مشتریان عزیز را فراهم سازد.شما عزیزان نه تنها جهت خرید بلکه متوانید جهت مشاوره تخصصی در زمینه خرید لپ تاپ ویا گوشی همراه با محصول چی تماس حاصل نمایید.

 

ارادتمند همیشگی شما سروران

 

تیم محصول چی

برگشت به صفحه اصلی